Dřevěné postele budou vždy v módě

Dáváte-li přednost jednoduchosti, v níž je opravdová krása, jistě jste příznivci světlého dřevěného nábytku, který nikdy..

Read more

Dřevěné postele budou vždy v módě

Dáváte-li přednost jednoduchosti, v níž je opravdová krása, jistě jste příznivci světlého dřevěného nábytku, který nikdy nevyjde z módy. Pokud je již Vaše ložnice v takovém duchu zařízená, možná i pro své milované potomky hledáte něco, čím byste jejich pokoj oživili, ale zároveň ho udrželi ve stejném stylu, jaký máte Vy. Patrové postele pro děti nabízíme sice v různých variantách, které pokoje těch nejmenších oživí, ale při výrobě některých druhů zachováváme tradici. Najdete tedy u nás poschoďovky, které jsou založeny na dvou lůžkách nad sebou, jenž jsou spojené klasickým žebříkem. Pokud ale potřebujete i určitý prostor pro nepotřebné věci, vyberte si zmíněný produkt i s úložným prostorem. Tato lůžka rozhodně nejsou kýčová, ale naopak působí velmi jednoduše a elegantně.

I těm nejmenším nebude hrozit žádné nebezpečí

Zvolte si při nákupu takové poschoďové lůžko, jehož součástí jsou i klasické dřevěné zábrany. Během noci tak nemůže dojít k žádnému nebezpečí a Vašemu potomkovi se budou zdát jen ty nejhezčí sny!